Centrum Modelowania Sylwetki
De Luxe Eva Park

to kameralne miejsce, zapewniające intymność, w którym wiedza i doświadczenie personelu pomoże Państwu zrealizować cele związane z poprawą kondycji fizycznej i redukcją tkanki tłuszczowej

Dowiedz się więcej

Przystanek Relaksu Eva Park

Zatrzymaj się. Kiedy wszystko wokół pędzi i zabiera energię- odwiedź nas i …poczuj radość i siłę z właściwie zaprojektowanych godzin pełnych relaksu.

Dowiedz się więcej

Pakiet Zdrowego Biegacza

Ruch oraz seria ekskluzywnych zabiegów pomogą się odprężyć i …określić nowe cele. Z nami zadbaj o zdrowie a my zagwarantujemy Ci dawkę dodatkowej energii.

Dowiedz się więcej

Pakiet weekendowy Aktywni 60+

Dojrzałość i pewność oraz znajomość swoich potrzeb. To najlepszy czas… czas dla siebie. A my jesteśmy tu po to aby pomóc odkryć w sobie siły i witalność.

Dowiedz się więcej

Pakiet dla urody

Szukasz idealnego połączenia kosmetologii i medycyny estetycznej? Chcesz spektakularnych efektów osiąganych w bezpieczny i sprawdzony sposób?

Dowiedz się więcej

Pakiet dla Dobrego Samopoczucia

Nasz przepis na dobry weekend ? Miejsce pełne uroku i unikalna oferta poprawiająca nastrój! A wszystko to z należytą dbałością o każdy szczegół i komfort pobytu naszych Gości.

Dowiedz się więcej

Pakiet Solny

Są miejsca unikalne, których nie można odtworzyć. Własny odwiert z głębokości xxx metrów gwarantuje niepowtarzalne właściwości naszej solanki i skarbnicę mikroelementów.

Dowiedz się więcej